Nasze sukcesy

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej

Turniej piłki nożnej o puchar komendanta policji. Reprezentacja ZSR w składzie :P.Piętka,W.Mądry, F.Lewkowicz, P.Chrzanowski, P.Wyka, B.Witke, W.Hekowski wywalczyła I miejsce w VII Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Komendanta w Prudniku. Najlepszym strzelcem turnieju został Paweł Chrzanowski. Opiekunem zespołu była E.Pajor-Hajdecka. Przeczytaj cały artykuł »

Sukces Emilii Woleń

Dnia 30 maja Emilia Woleń, uczennica trzeciej klasy mundurowo-wojskowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Prudniku została Laureatką XXVIII Edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Emilia została uhonorowana na uroczystej gali w Warszawie zorganizowanej przez Fundację Świat na Tak”. Pani Marzanna Zawadzka-Ciępka – opiekun „Powiatowego Klubu Ośmiu” przy Zespole Szkół Rolniczych w Prudniku, a zarazem Wojewódzki Koordynator Młodzieżowego ... Przeczytaj cały artykuł »

22 kwietnia -Otwarcie pracowni bioróżnorodności.

Za nami otwarcie pracowni bioróżnorodności. Przybyło tak wielu znamienitych gości wśród których byli przedstawiciele województwa, lokalnych samorządów, Starostowie, Burmistrzowie i Wójtowie ościennych gmin, Radni, Dyrektorzy szkół podstawowych, Straży Pożarnej ,Policji, Dyrekcja OODR, Pszczelarze wraz z Prezesem opolskiego związku. Mamy nadzieję, że wkrótce zaczną nas odwiedzać zainteresowani pszczołami- nie tylko uczniowie ale i dorośli. Jesteśmy wdzięczni za przybycie a poniżej fotorelacja ... Przeczytaj cały artykuł »

Finał okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu.

W piątek 8 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w finale okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych we Wrocławiu. Po zaciętej walce Emilia Wilde zdobyła 4 miejsce w produkcji roślinnej a Dominik Handzik 7 miejsce w mechanizacji rolnictwa. Pozostali uplasowali się na niższych miejscach co nie oznacza, że za rok znów nie spróbują powalczyć o finał krajowy. Wszystkim gratulujemy !!! Przeczytaj cały artykuł »

Emilia Woleń Finalistką Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

Dnia 31 marca 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Prudniku odbyło się uroczyste podsumowanie VI Prudnickiej Edycji Ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”, którego inicjatorem jest Fundacja „Świat na TAK” z siedzibą w Warszawie. Jego celem jest wyłanianie i promowanie pozytywnych zachowań i działań młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. Wspaniali wolontariusze doskonale zdają sobie sprawę, że każdy gest pomocy, odruch serca szczególnie ... Przeczytaj cały artykuł »

NASZE DZIEWCZYNY MISTRZYNIAMI WOJEWÓDZTWA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ LICEALIADA 2021/2022

Finał Wojewódzki w halową piłkę nożną odbył się 22 marca 2022 r. w Brzegu. Na hali pojawiły się cztery najlepsze drużyny szkolne z województwa opolskiego w tym reprezentacja ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH W PRUDNIKU Dziewczyny wystąpiły w składzie: Patrycja Pabis, Wiktoria Benroth, Aleksandra Sobkowicz, Wiktoria Stącel, Martyna Gach, Wiktoria Sobolewska, Anna Piskorz, Aleksandra Wąsowska, Viktoria Ginzel,Julia Witwicka, wywalczyły złote medale nie ... Przeczytaj cały artykuł »

Otwarcie Strzelnicy Wirtualnej

W dniu 27 stycznia  w naszej szkole oficjalnie otwarto strzelnice wirtualną. Zaproszenie dyr. Andrzeja Chruściela  przyjęli: Wicewojewoda Opolski Tomasz Witkowski, Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu płk Dariusz Kaminiów, Komendant WKU w Kędzierzynie – Koźlu ppłk Rober Król, Opolski Wicekurator Oświaty Artur Zapała, Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski, Wicestarosta Prudnicki Janusz Siano, skarbnik Powiatu Prudnickiego Larysa Zamorska , Naczelnik Wydziału Oświaty ... Przeczytaj cały artykuł »

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Prudnickiego w siatkówce chłopców

3 grudnia 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Prudnickiego w siatkówce chłopców w których wystąpiły trzy reprezentacje prudnickich szkół średnich. Wyniki naszych meczy: CKZiU Prudnik – Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku 0-2 (7-25),(16-25)Zespół Szkół Rolniczych w Prudniku – I LO Prudnik 2-0 (25-14),(25-13)Zajęliśmy I miejsce Drużyna wystąpiła w składzie: 1. Jakub Hubner 2. Miłosz Pintak 3. Łukasz Hajduk 4. Dawid ... Przeczytaj cały artykuł »